No products in the cart.
Top picks this week. discount on the best selling products.
Don't miss this special opportunity today.
Showing all 6 resultsSorted by popularity
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.8740 × 4.3307 × 7.8740 in |
| Weight | 1.90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.1102 × 3.1496 × 23228323.2283 in |
The Hip Girl Dress-Up Table with Light & Music (#907994642) is a dressing table with built-in lights and music (requires 3 AA batteries) and includes a hair dryer (requires 1 AA) — perfect for pretend beauty play.
| Weight | 3.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.8346 × 17.51965 × 3.34645 in |
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.2047 × 5.00099 × 4.8425 in |