No products in the cart.
Wheat Clay Plasticine Set (#6618) includes 96 barrels of soft, non-toxic, eco-friendly clay in 12 bright colors—perfect for kids to sculpt, mix, and create while enhancing creativity and motor skills.
Top picks this week. discount on the best selling products.
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 49 resultsSorted by popularity
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.3622 × 2.3622 × 2.3622 in |
| Category | Baby & Toddler Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.3622 × 2.3622 × 2.3622 in |
| Category | Baby & Toddler Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.3622 × 2.3622 × 2.3622 in |
| Category | Baby & Toddler Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.3622 × 2.3622 × 2.3622 in |
| Category | Baby & Toddler Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.7244 × 3.1496 × 5.9055 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.74015 × 3.74015 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.34645 × 3.74015 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
Wheat Clay Plasticine Set (#6618) includes 96 barrels of soft, non-toxic, eco-friendly clay in 12 bright colors—perfect for kids to sculpt, mix, and create while enhancing creativity and motor skills.
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.9055 × 4.7244 × 7.874 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.9055 × 4.7244 × 5.9055 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.811 × 8.6614 × 3.937 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 6+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.874 × 5.9055 × 3.937 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 6+ |
| Brand | Any Brand |
Fun & squishy slime set 8 colorful slime cups per box (#WXT-5507) ideal for playtime, craft projects, or party favors.
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.6457 × 6.8898 × 2.7559 in |
| Category | Special Categories / Thematic Sets |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 2.50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.4488 × 8.8583 × 17.2441 in |
| Category | Musical Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 1.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.2205 × 10.2362 × 10.6299 in |
| Category | Musical Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.91 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.5827 × 3.3465 × 23.3071 in |
| Category | Musical Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.8740 × 4.3307 × 7.8740 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |