No products in the cart.
Wheat Clay Plasticine Set (#6618) includes 96 barrels of soft, non-toxic, eco-friendly clay in 12 bright colors—perfect for kids to sculpt, mix, and create while enhancing creativity and motor skills.
Top picks this week. discount on the best selling products.
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 57 resultsSorted by popularity
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.7244 × 1.5748 × 7.4803 in |
| Weight | 0.70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.0787 × 12.9921 × 2.7559 in |
Wheat Clay Plasticine Set (#6618) includes 96 barrels of soft, non-toxic, eco-friendly clay in 12 bright colors—perfect for kids to sculpt, mix, and create while enhancing creativity and motor skills.
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.9055 × 4.7244 × 7.874 in |
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.9055 × 4.7244 × 5.9055 in |
Fun & squishy slime set 8 colorful slime cups per box (#WXT-5507) ideal for playtime, craft projects, or party favors.
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.6457 × 6.8898 × 2.7559 in |
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.6614 × 3.9370 × 8.6614 in |
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.6772 × 5.3149 × 5.6299 in |
| Weight | 2.50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.4488 × 8.8583 × 17.2441 in |
| Weight | 1.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.2205 × 10.2362 × 10.6299 in |
| Weight | 0.91 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.5827 × 3.3465 × 23.3071 in |
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.5354 × 4.5276 × 0.7874 in |