No products in the cart.
Wheat Clay Plasticine Set (#6618) includes 96 barrels of soft, non-toxic, eco-friendly clay in 12 bright colors—perfect for kids to sculpt, mix, and create while enhancing creativity and motor skills.
Top picks this week. discount on the best selling products.
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 35 resultsSorted by popularity
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.3622 × 2.3622 × 2.3622 in |
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.3622 × 2.3622 × 2.3622 in |
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.3622 × 2.3622 × 2.3622 in |
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.3622 × 2.3622 × 2.3622 in |
Wheat Clay Plasticine Set (#6618) includes 96 barrels of soft, non-toxic, eco-friendly clay in 12 bright colors—perfect for kids to sculpt, mix, and create while enhancing creativity and motor skills.
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.9055 × 4.7244 × 7.874 in |
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.9055 × 4.7244 × 5.9055 in |
Fun & squishy slime set 8 colorful slime cups per box (#WXT-5507) ideal for playtime, craft projects, or party favors.
| Weight | 0.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.5118 × 5.5118 × 7.0866 in |
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.8740 × 4.3307 × 7.8740 in |
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.8110 × 2.3622 × 8.6614 in |
| Weight | 1.90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.1102 × 3.1496 × 23228323.2283 in |
The Hip Girl Dress-Up Table with Light & Music (#907994642) is a dressing table with built-in lights and music (requires 3 AA batteries) and includes a hair dryer (requires 1 AA) — perfect for pretend beauty play.