No products in the cart.
Wheat Clay Plasticine Set (#6618) includes 96 barrels of soft, non-toxic, eco-friendly clay in 12 bright colors—perfect for kids to sculpt, mix, and create while enhancing creativity and motor skills.
Top picks this week. discount on the best selling products.
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 96 resultsSorted by latest
| Weight | 4.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.21255 × 9.4488 × 15.748 in |
| Weight | 0.30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.0866 × 2.16535 × 12.5984 in |
| Weight | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.748 × 2.95275 × 12.5984 in |
Kaibibi Happy Family (#MY24100671) – Mother doll with baby, cradle, stroller, and accessories. A creative role-play set for kids aged 3+.
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.5354 × 10.6299 × 2.12598 in |
| Weight | 0.80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.2047 × 10.4331 × 2.5197 in |
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.5984 × 8.858268 × 2.3622 in |
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.5984 × 8.858268 × 2.75591 in |
| Weight | 0.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.7165 × 2.75591 × 11.4173 in |
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.7874 × 6.6929 × 6.7717 in |
| Weight | 1.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8661 × 10.6299 × 248032-29.5276 in |
| Weight | 1.80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.6221 × 9.8425 × 14.9606 in |
| Weight | 8.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33.4645 × 22.0472 × 41.3385 in |
| Weight | 3.80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.622 × 17.7165 × 19.2913 in |
Wheat Clay Plasticine Set (#6618) includes 96 barrels of soft, non-toxic, eco-friendly clay in 12 bright colors—perfect for kids to sculpt, mix, and create while enhancing creativity and motor skills.