No products in the cart.
Wheat Clay Plasticine Set (#6618) includes 96 barrels of soft, non-toxic, eco-friendly clay in 12 bright colors—perfect for kids to sculpt, mix, and create while enhancing creativity and motor skills.
Top picks this week. discount on the best selling products.
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 52 resultsSorted by latest
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.7244 × 3.1496 × 5.9055 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.74015 × 3.74015 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.34645 × 3.74015 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
Wheat Clay Plasticine Set (#6618) includes 96 barrels of soft, non-toxic, eco-friendly clay in 12 bright colors—perfect for kids to sculpt, mix, and create while enhancing creativity and motor skills.
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.9055 × 4.7244 × 7.874 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.9055 × 4.7244 × 5.9055 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.811 × 8.6614 × 3.937 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 6+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.874 × 5.9055 × 3.937 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 6+ |
| Brand | Any Brand |
Fun & squishy slime set 8 colorful slime cups per box (#WXT-5507) ideal for playtime, craft projects, or party favors.
| Weight | 0.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.5118 × 5.5118 × 7.0866 in |
| Category | Furniture & Play Accessories |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.6457 × 6.8898 × 2.7559 in |
| Category | Special Categories / Thematic Sets |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 1.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.9291 × 4.5669 × 12.5984 in |
| Category | Pretend Play & Role Play |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.8740 × 4.3307 × 7.8740 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.8110 × 2.3622 × 8.6614 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.9055 × 8.4646 × 2.0866 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.6850 × 6.6929 × 6.2992 in |
| Category | Pretend Play & Role Play |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.5039 × 14.1732 × 1.5748 in |
| Category | Pretend Play & Role Play |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.9606 × 14.1732 × 4.3307 in |
| Category | Pretend Play & Role Play |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |