No products in the cart.
Wheat Clay Plasticine Set (#6618) includes 96 barrels of soft, non-toxic, eco-friendly clay in 12 bright colors—perfect for kids to sculpt, mix, and create while enhancing creativity and motor skills.
Top picks this week. discount on the best selling products.
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 81 resultsSorted by latest
| Weight | 4.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.21255 × 9.4488 × 15.748 in |
| Category | Ride-Ons & Vehicles |
| Age | 2.5 |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.2047 × 10.4331 × 2.5197 in |
| Category | Ride-Ons & Vehicles |
| Age | 6+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.5984 × 8.858268 × 2.3622 in |
| Category | Ride-Ons & Vehicles |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.5984 × 8.858268 × 2.75591 in |
| Category | Ride-Ons & Vehicles |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.7165 × 2.75591 × 11.4173 in |
| Category | Ride-Ons & Vehicles |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.7874 × 6.6929 × 6.7717 in |
| Category | Ride-Ons & Vehicles |
| Age | 6+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 1.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8661 × 10.6299 × 248032-29.5276 in |
| Category | Ride-Ons & Vehicles |
| Age | 3~7 |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 1.80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.6221 × 9.8425 × 14.9606 in |
| Category | Ride-Ons & Vehicles |
| Age | 2~6 |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 8.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33.4645 × 22.0472 × 41.3385 in |
| Category | Ride-Ons & Vehicles |
| Age | 1.5~6 |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 3.80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.622 × 17.7165 × 19.2913 in |
| Category | Ride-Ons & Vehicles |
| Age | 2~5 |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.7244 × 3.1496 × 5.9055 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.74015 × 3.74015 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.34645 × 3.74015 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
Wheat Clay Plasticine Set (#6618) includes 96 barrels of soft, non-toxic, eco-friendly clay in 12 bright colors—perfect for kids to sculpt, mix, and create while enhancing creativity and motor skills.
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.9055 × 4.7244 × 7.874 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.9055 × 4.7244 × 5.9055 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 3+ |
| Brand | Any Brand |
| Weight | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.811 × 8.6614 × 3.937 in |
| Category | Art & DIY Toys |
| Age | 6+ |
| Brand | Any Brand |